toitlustus

Kiidil turismitalus on majutuseks hooned, mis vastavad puhkemajadele ettenähtud nõuetele ja seetõttu on igas puhkemajas ka köök, mida külastajad saavad ise kasutada. Meie poolne toitlustamine on ainult ettetellimisega ja valmistame sel juhul sööke puhkemaja Wermo köögis. Valmistame ka pidusööke, toidu hind ja menüü kokkuleppel. B&B külastajatel on hommikusöök hinna sees ja söömine toimub samuti puhkemaja Wermo kaminasaalis või kohvikusaalis. Üldiselt eelistame normaalset toitu, mida on läbi aegade Eesti talus pakutud ja toidutoore tuleb valdavalt lähiümbruse talunikelt. See on ökoloogiliselt puhas toit. Teistmoodi toitumisharjumustega nagu taimetoitlased ja eritoitumisvajadustega külalistel palume ette teatada. Teeme koostööd ka kaubamärgi UMA MEKK võrgustiku tootjatega.

Peamaja kaminasaalis (Puhkemaja Wermo) saame korraga toitlustada ca 60 inimest, siis jääb ka natuke ruumi jalakeerutamiseks.

Peamaja kohvikusaalis (Puhkemaja Wermo) saame korraga toitlustada ca 40 inimest. Seda saali kasutame üldjuhul hommikueine pakkumisel.

Talu kuursaal võimaldab korraga katuse all toitlustada üle saja inimese. Igapäevaselt on selles saalis aktiivse puhkuse tarvikud ja varustus. Hetkel ka kangasteljed, mistõttu saali kohandamine näiteks pulmade või suvepäevade toitlustamiseks vajab ettevalmistamist.

Toitlustamine telgis

Suvepäevadel saama hakkama ka ca 200 inimese toitlustamisega, st. saama kindlustada istumisega korralikult laua taga.

Piknikukorvi saab ka ette tellida ja meie matkamoodulitele anname kaasa või viime lõkkekohale.

Kiidi küla
Rõuge vald
Võrumaa 66204

Tel: 50 56 293, 5622 2810
Mail: kiidi@kiidi.ee
Kiidi Turismitalu